Bionika
За ублажување на болката и вкочанетоста на мускулите
Дистем е комбинација на аналгетик и антипиретик (за намалување на болката и треската) и мускулен релаксант. Се употребува за третман на мускулни грчеви.
Bionika
ПОСТБИОТИЧКА РЕВОЛУЦИЈА – За добро здравје на цревата
Дибузин таблетите се нов дететски производ - наменет за исхрана на лица со функционални пореметувања на дигестивниот тракт (IBS - синдром на нервозни црева) и воспалителни болести на цревото.
Bionika
ЖЕНСКО ЗДРАВЈЕ
Посветеноста на женското здравје е наш императив. Безрезервно му помагаме на понежниот пол во одржување на неговата благосостојба.
Bionika
МЕНТАЛНО ЗДРАВЈЕ
Ослободете го умот и телото и постигнете целосна рамнотежа. Капсулите Сентис и збогатената формулација Сентис + ќе ви го овозможат тоа.
Bionika
ИМУНИТЕТ И АЛЕРГИИ
Имунолошкиот систем е наш одбранбен штит од болести. Тој е составен од многу комлексна и слоевита зашита, која овозможува заштита од вируси , бактерии , габи и паразити , од нивните хемиски супстанции како токсини , потоа од сопствени изменети и истрошени клетки.
Бионика Фармацеутикалс

Нашeто  работење е водено од иновациите и откритијата на науката. Постојано се стремиме за нивно унапредување со правилна  и креативна апликација на производите и решенијата за максимални придобивки на луѓето и околината. Преку внимателните истражувања и понудата на интелигентни решенија, ние отвораме нови можности за нашите потрошувачи.  Страствени сме за нови знаења, партнерства и соработки кои водат кон подобрување на квалитетот на живот.

Ανασκόπηση καζίνο Vistabet

Το Vistabet Casino είναι το αδελφό site της Sporting Bet και απευθύνεται στην ελληνική αγορά τυχερών παιχνιδιών. Αυτός ο ιστότοπος είναι πορτοκαλί, λευκός και μαύρος για μοντέρνα εμφάνιση και εστιάζει τόσο στις προσφορές αθλητικών στοιχημάτων του ιστότοπου όσο και στο καζίνο του. Έχοντας άδεια και ελέγχεται από την Επιτροπή Τυχερών Παιχνιδιών του Ηνωμένου Βασιλείου, οι παίκτες μπορούν να είναι σίγουροι ότι το Vistabet Casino είναι απολύτως υπεράνω του πίνακα, θεωρείται καλά και ασφαλές για παιχνίδι.

https://greekonlinecasinos.com/vistabet-casino/

Οι αρχάριοι μπορούν να διεκδικήσουν 100% μπόνους πρώτης κατάθεσης έως και 100 € και υπάρχουν επίσης τακτικά μπόνους για πιστούς παίκτες . Αν και αυτό το διαδικτυακό καζίνο απευθύνεται σε Έλληνες παίκτες, ο ιστότοπος είναι διαθέσιμος για παίκτες σε όλο τον κόσμο. Ωστόσο, υπάρχει ένας αρκετά μεγάλος κατάλογος με περιορισμένες χώρες από τις οποίες οι παίκτες δεν επιτρέπεται να εγγραφούν, συμπεριλαμβανομένων της Γαλλίας, των ΗΠΑ, της Νορβηγίας, της Ολλανδίας, της Ιταλίας και της Ισπανίας.

РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА НАШИОТ Е-ИНФОРМАТОР

Добивај ги последните вести за нашата компанија и нашите парнери.